Oyun hakkında

Oyun hakkında

İnanılmaz maceralarla dolu inanılmaz canlı dünyaya hoş geldiniz!

 

Silkroad Online, eski Çin, Avrupa ve Orta Doğu zamanlarına geri dönen bir MMORPG (çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu). Ardından Büyük İpek Yolu, Avrupa ve Asya’yı iki önemli açıdan – ticaret ve kültürel – bağlayan temel ip oldu. Yüksek sesle şan, şaşırtıcı maceralar ve efsanevi kahramanlarla birlikte tarihe inen İplik.

Silkroad Online dünyası, diğer çevrimiçi oyunların aksine çok uçucudur. Burada, tacirler şans ararken, Robbins onları kazançlarından mahrum etmeye çalışıyor. Ancak Avcılar kötülükle savaşmak için dürüst insanlara şiddet dalgalarından korunmak için ayakta kalırlar. İpek Yolu’nun ömrü, çeşitli oyun sınıflarının çıkar çatışması nedeniyle sürekli kaynar. Bu, Silkroad Online’ı gerçekten canlı ve önceden tahmin edilemez yapar.

İpek Yolu’nda, aramanızı seçme hakkına sahipsiniz. Kime Dönüşeceksiniz: Bir tüccar, avcı veya soyguncu size kalmıştır. Ancak karakterin mesleğini değiştirmenin onun kaderini değiştirdiğini unutmayın.

Muhteşem maceralarla dolu sizi muazzam bir yeni dünya bekliyor!

Sunucular üzerinde kesintisiz paralel dünyaları destekleyen, oyuncuların aynı anda çok sayıda oyuncuya gecikmeden oynamasına izin veren bir sistem var. Dinamik hareket animasyon sistemi, oyuncuları hemen hemen eşsiz yapar.

İpek Yolu açık. Mal alıp satmak için servet kazanır mısın? Geniş bir topraklarda yalnız bir kurt olur ve aynı cesaret kırıcıları arasında kaybolur musunuz? Veya Büyük İpek Yolu’nun emrini savunmak için ayağa kalkacakmısın? Hepsi sana bağlı!