Home » Genel » Silkroad yeni karakter ilk adımlar

Silkroad yeni karakter ilk adımlarSilkroad oyununa başladınız , doğal olarak karakterinizi kasmanız gerekir, ama nasıl yapacağınızı veya nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz .
Gelin başlayalım.

İlk öncelikle Europa(avrupa) karakter açtıysanız Constantinople şehrinden başlarsınız, Chinese (çin) karakter açtıysanız jangan şehrinden başlarsınız.
1 lv olduğunuz için direk dışarı çıkıp canavar kesmeye başlayabilirsiniz.
Genel de oyuncular öyle yapıp ” hani benim potum, hani benim itemim , ben nereden item alacağım, ben nereden pot alacağım.” diye sorular sormaya başlarlar.
Lütfen sakin olun ve yazımızı okumaya devam edin.

Şimdi oyuna girdik yeni bir karakter oluşturduk.
Karakterimiz 1 level ve bomboş , envanteri bir açtık ne pot var ne item, birkaç oyunun verdiği item var.
Ne yapacağız?

oyuna yeni başlamış oyuncuları oyun şehrin köşesinde oyuna başlatır. Yani şehir çıkış kapısının hemen yanında ,benim tavsiyem şehrin merkezine gidiniz. Aşağıdaki resimlerde gösterilen NPC lerden Can potunuzu , Mana potunuzu, İteminizi alınız.
Oyun size düşük leveller de pot ve item yardımı yapmaktadır.Avrupa karakterler ve çin karakterler için NPC leri göstermektedir.
Silkroad yeni karakter ilk adımlar
Silkroad yeni karakter ilk adımlar

Potumuzu ve itemlerimizi aldıktan sonra karakterimizi rahatlıkla kasmaya başlayabiliriz.
1 level karakterimizi şehrin herhangi bir kapısından çıkıp kasabilirsiniz. Jangan ve Constantinople şehirlerinin kapısının hemen önünde 1 level canavarlar bulunur. 1 level canavarlardan kasmaya başlayabilirsiniz.
Eğer ben hızlı level almak istiyorum diyorsanız aşağıdaki linkten hızlı başlangıç yöntemi ile ilgili yazımıza bakabilirsiniz.
Hızlı Başlanğıç

 


Etiketler:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...